BİLGİLENDİRME

SIKÇA SORULAN SORULAR

Fuar Alanında Wi-Fi Var Mı?

Evet. Fuar alanında Wi-Fi vardır.

Fuar ne zaman açılıyor?

13 Aralık 2023, Çarşamba Günü

Fuar alanı nerede?

Fuar, İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecektir.

Hangi ulaşım araçlarını kullanabilirim?

Yenikapı-Atatürk Havalimanı Metro hattında ‘Dünya Ticaret Merkezi-İstanbul Fuar Merkezi ’ durağında inerek fuar alanımıza ulaşım sağlayabilirsiniz.

Marmaray

İFM ’ye Marmaray ulaşımı için Marmaray-Yenikapı Havalimanı Metro bağlantısını kullanarak ‘Dünya Ticaret Merkezi-İstanbul Fuar Merkezi ’ istasyonunda inebilirsiniz. Alternatif olarak Marmaray Yeşilyurt durağında inip taksi ile 5 dakika içerisinde fuar alanlarımıza ulaşım sağlayabilirsiniz.

Metrobüs

Metrobüs ile ulaşım için, Ataköy-Şirinevler istasyonunda ulaştıktan sonra Havalimanı Metro Bağlantısını kullanarak ‘Dünya Ticaret Merkezi-İstanbul Fuar Merkezi ’ durağında inip fuar alanımıza ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Fuar alanımıza otobüs ile ulaşım için İETT otobüs bağlantılarını kullanarak Havalimanı Metrosu ‘Dünya Ticaret Merkezi-İstanbul Fuar Merkezi ’ istasyonunda inip ulaşabilirsiniz.

Havayolu

İstanbul Havalimanı’ndan ulaşım sağlayacak katılımcı ve ziyaretçilerimiz, Havaist ya da HVİST-10 otobüsleri aracılığı ile Yenibosna-Kuleli durağına gelmelerinin ardından Havalimanı Metro bağlantısına ulaşıp ‘Dünya Ticaret Merkezi-İstanbul Fuar Merkezi istasyonundan fuar alanımıza gelebilirler.

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gelecek katılımcı ve ziyaretçilerimiz ise Havabüs otobüsleri ile Taksim ’e gelerek, Havalimanı Metrosu ya da Metrobüs aracılığı ile fuar alanımıza ulaşım sağlayabilirler.

Taksi

İstanbul Havalimanı ile fuar alanı arası yaklaşık 45 kilometredir. Taksi kullanacak olan ziyaretçilerimiz ve katılımcılarımız yaklaşık 35 dakikada fuar alanımıza ulaşabilirler. Sabiha Gökçen Havalimanı ve fuar alanı arası yaklaşık 70 kilometre uzaklıktadır. Trafiğin yoğunluğuna göre fuar alanımıza ulaşım en az bir saat sürmektedir.

Katılımcı başvurusunu nasıl yapabilirim?

Kastexpo’ya katılmak için 0 (212) xxxxx numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilir, info@kastexpo.com üzerinden mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ

SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN​